KOLEKCE

All White

Kolekce ALL WHITE je minimalistická, tvořená pouze bílou strukturální pastou a bílým akrylem. Struktury, textury a reliéfy během dne tvoří velice zajímavé efekty vzhledem k měnícímu se dopadajícímu světlu na obraz. Obraz vypadá stále trochu jinak a nikdy neomrzí.

Texturové obrazy jsou jemné, ale díky reliéfům a texturám a vrženým stínům dokážou být i výrazné a poutají
v interiéru pozornost a harmonicky jej doladí. Krásně vyniknou na bílé stěně, která poskytuje prostor na vyniknutí textur, reliéfů a hru se světlem stínem.

Bílá barva symbolizuje jas, nevinnost, čistotu, a také nový začátek, zrození. V interiéru působí čistě, jemně a harmonicky.

V kolekci jsou obrazy s kolibříky, kteří fascinují svým letem a svobodou, nespoutaností a zároveň se jim říká „létající diamant“ a staly se symbolem mé tvorby ať už v bílé či černé variantě.

V kolekci nalezente i abstraktní obraz s texturami inspirovanými v přírodě. Tyto obrazy dokonale vyladí váš interiér, harmonizují a navozují klidnou pozitivní energii.

Minimalistické obrazy jsou aktuálním trendem, ale zroveň jsou nadčasové a díky zajímavým texturám jsou proměnlivé a neomrzí se. Jsou tedy skvělou volbou pro váš moderní interiér.

Vyberte si měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro